בניית אתרים

בניית אתרי אינטרנט איכותיים לעסקים וחברות

מה הם אתרי אינטרנט איכותיים? לאיזה סוגי עסקים הם מיועדים ומה הם היתרונות הנלווים לבניית אתרי אינטרנט איכותיים? כל מה שצריך וחשוב לדעת על תהליכי בניית אתרי אינטרנט איכותיים בעמוד שלפניכם.

בניית אתרי אינטרנט מתאפשרת כיום באמצעות שתי שיטות בנייה עיקריות, כאשר השיטה הראשונה כוללת בתוכה את כל הפלטפורמות באמצעותן ניתן לבנות אתרי אינטרנט בכוחות עצמכם. לשיטה זו, יתרונות שונים הקשורים בין היתר למהירות הקמת האתר אך לא מעט חסרונות בכל הנוגע לייחודיות האתר בהיבט העיצובי והמיתוגי. שיטת הבניה השנייה של אתרי אינטרנט ידועה בשם:  custom madeוהיא מיועדת לצרכי בניית אתרי אינטרנט בהזמנה אישית, כאשר תהליך הבנייה כולל בתוכו את כל השלבים המקצועיים הנחוצים לצורך הקמתם של אתרי אינטרנט איכותיים.

אם כך, מה הם אתרי אינטרנט איכותיים ומה מייחד אותם?

אתרי אינטרנט איכותיים הם אתרי אינטרנט שמלכתחילה נבנו בהתאם לתהליך אפיון אתר מקדים שמטרתו להגדיר את אופי וסוג האתר, מטרות האתר, קהלי היעד הרלוונטיים לגלישה באתר ופרמטרים נוספים המסייעים לבניית אתר אינטרנט איכותי בעל יכולות רבי עוצמה לצרכי קידום ושיווק דיגיטלי מייד לאחר העלאתו לרשת.

במסגרת תהליך בניית אתרי אינטרנט איכותיים מושם דגש על הקונספט העיצובי שעל פי מחקרים בתחום הרגלי הגלישה מהווה פרמטר מרכזי להחלטת הגולשים בכל הנוגע להמשך ביצוע פעולות גלישה באתר או נטישתו מספר שניות לאחר הכניסה אליו. בנוסף, מושם דגש על חווית המשתמש באתר על פי עקרונות ה-UX ועל עיצוב ממשק המשתמש בהתאם לעקרונות ה-UI. מעבר לכך, אתרי אינטרנט איכותיים הם אתרים מצטיינים בהיבט הטכני שלהם הבא לידי ביטוי בהתאמה רספונסיבית של כל דפי האתר לכל אמצעי גלישה בסביבת המובייל, בטעינה מהירה של דפי האתר ופרמטרים נוספים.

אתרי אינטרנט איכותיים – למי הם מיועדים?

בניית אתרי אינטרנט איכותיים מיועדת לכל אילו מביניכם המעוניינים להבטיח לעצמם אתר פונקציונאלי ואיכותי באמצעותו ניתן לפעול במגוון רחב של פלטפורמות לצרכי קידום ושיווק ברשת האינטרנט, כאשר בניית האתר נעשית לצרכי בנייתם ופיתוחם של אתרי אינטרנט מכל סוג בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח, מאתרי תדמית בסיסיים בני מספר מצומצם של דפי אתר, דרך אתרי מסחר מקוון ועד לאתרים גדולים ומורכבים כגון: פורטלים, אינדקסים, אתרי מכירות וכדומה.

מה הם היתרונות הנלווים לבניית אתרי אינטרנט איכותיים?

בניית אתר אינטרנט איכותי מכל סוג ובכל סדר גודל, היא פעולה מקצועית המאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות וביניהם:

  • בניית האתר באמצעות אנשי מקצוע משלב האפיון והתכנון המקדים ולאורך כל שלבי הפיתוח, העיצוב והבנייה של האתר בהתאמה אישית מלאה.
  • אתר אינטרנט פונקציונאלי ואיכותי הנבנה תוך התייחסות נקודתית לתחום העיסוק המרכזי של האתר וסביבת התחרות של האתר המיועד ברשת.
  • אתר אינטרנט שמאחוריו עומדת מערכת ניהול מתקדמת מסוגה המאפשרת לבעלי/מחזיקי האתר לבצע מגוון רחב של פעולות עדכון ושינויים תכופים בדפי האתר בהתאם לצורך וכל זאת ללא תלות באנשי אינטרנט לצורך החלת השינויים באופן מיידי בדפי האתר.
  • אתר אינטרנט המותאם מראש לכל צרכי הקידום במנועי החיפוש וצרכי השיווק הדיגיטלי בכל פלטפורמה דיגיטלית אפשרית.
  • בניית אתר עם דגש על נושא נראות האתר דבר התורם רבות למיתוג האתר בקרב גולשי הרשת וקהלי היעד הרלוונטיים.

ויתרונות נוספים ההופכים את אתרי ה-:  custom madeלאתרי האינטרנט האיכותיים ביותר ברשת.

מיתוג נכון ברשת מתחיל באתר איכותי

הקמת אתר אינטרנט בעיצוב אישי ולא באמצעות תבניות עיצוב מובנות כפי שמוצע לכם בפלטפורמות השונות לבניית אתרים בכוחות עצמכם, היא בראש ובראשונה פעולה מבדלת ומייחדת המקדמת תהליכי מיתוג נכון ברשת האינטרנט. כאשר גולש ממוצע נכנס לאתר איכותי עם העיצוב הנכון וממשק המשתמש הנוח והידידותי, הוא מרגיש בנוח לבצע מגוון רחב של פעולות גלישה במהלכן הוא נחשף לתכני האתר ובכך גובר הסיכוי שהגולש ימצא באתר את מבוקשו ואף יבצע פעולות גלישה מקדמות יצירת קשר או רכישה (בהתאם לסוג ואופי האתר).

הצד האינטראקטיבי של האתר

על מנת להרחיב את משך שהותו של הגולש הממוצע באתרי אינטרנט איכותיים כאלו ואחרים, תהליך בניית האתר משלב בתוכו הטמעת אמצעים אינטראקטיביים שנועדו להעצים את חוויית המשתמש באתר. אמצעים אלו כוללים בין היתר: תיבת צור קשר עם שורת תוכן פנייה, צ'ט אינטראקטיבי עם נציג וירטואלי ו/או נציג שירות אונליין, כפתורי מעבר לשיחת טלפון (במקרים בהם הגולש עושה שימוש בטלפון החכם לצרכי גלישה), מנוע חיפוש פנימי ואמצעים אינטראקטיביים נוספים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *